CO OFERUJEMY

Procyon Construction to firma budowlana specjalizująca się w obsłudze złożonych, wielkoskalowych projektów budowlanych - betonowanie i zbrojenia dla największych firm w Szwecji.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie i wieloletnie doświadczenie w takich dziedzinach jak: betonowanie, zbrojenie, ciesielstwo i spawalnictwo.

KONSTRUKCJE

DOŚWIADCZENIE INŻYNIERYJNE

WYKWALIFIKOWANY PERSONEL

KONSULTACJE

16
LAT DOŚWIADCZENIA
100+
PRACOWNIKÓW
65
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
240000
M3 WYLANEGO BETONU

ZREALIZOWANE PROJEKTY

WSZYSTKIE
CELSA STEEL SERVICE
DYNACON AB
NCC
OHL
PEAB ANLAGGNING AB
PEAB SVERIGE AB
SEFA
SKANSKA
SVEVIA
TAGE&SÖNER
VEIDEKKE
WÄSTBYGG

Lundbyskola

PEAB ANLAGGNING AB,

Glöstorpsskolan w Tuve

PEAB ANLAGGNING AB,

Platinan hisschakt

PEAB SVERIGE AB,

Tingstad

NCC,

Rotebroleden

SVEVIA,

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Zawsze dostosowujemy nasz zespół do potrzeb każdego projektu. Indywidualne podejście jest kluczem naszego sukcesu. Przeczytaj, co mówią o nas nasi zadowoleni Klienci.

image

Kieran Deasy

Cross Tunnel Block Manager / Skanska
Harmonogram został utrzymany, a wszystkie tunele krzyżowe zostały ukończone na czas i w ramach budżetu. Wszyscy pracownicy wysoko cenią bezpieczeństwo. PROCYON wykazał się zdolnością do współpracy jako gracz zespołowy i był elastyczny w razie potrzeby. Rozumiejąc, że utrzymanie dobrych relacji wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu, PROCYON zapewnił wyjątkowy personel, który pozostał zaangażowany i dostępny przez cały czas trwania projektu. Jesteśmy pod wrażeniem PROCYON jakości ich nadzoru i pracowników. PROCYON to firma, którą Skanska-Vinci HB bardzo poleca w oparciu o nasze doświadczenie z projektu Hallandsas.
image

Olaf Bürger

Project Manager / NCC Construction Sverige
W okresie, gdy Procyon Construction pracował na budowie, prace były wykonywane przy użyciu systemu podróżnego form na nadbudowie mostu kompozytowego. Prace polegały na szalowaniu, wzmacnianiu i wykonywaniu wszelkich innych prac związanych z pracą z formatorem. Procyon Construction był na miejscu z dziesięcioma pracownikami. Praca Procyon Construction wyróżniała się wysoką jakością. Pracownicy pracowali zgodnie z napiętym harmonogramem, aby osiągnąć pełną satysfakcję. Chciałbym pochwalić niezawodność i elastyczność Procyon Construction, a także łatwość współpracy.
image

Mikael Ericsson

Arbetsledare / Skanska Sverige AB
Współpraca z Procyon sprawdziła się bardzo dobrze podczas projektu. Zarówno zarząd pracy Procyon, jak i profesjonalni pracownicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i wiedzą techniczną oraz wywiązali się ze swoich zobowiązań na czas i wysokiej jakości. Zarząd firmy Skanska, profesjonalni pracownicy i podwykonawcy są zadowoleni i mogą polecić Procyon jako konkretnego i wzmacniającego wykonawcę.

Szukasz nowego partnera do prac budowlanych?

NASI KLIENCI

Jako Procyon Construction współpracujemy ze znanymi szwedzkimi firmami budowlanymi.

DLACZEGO PROCYON CONSTRUCTION?

Od 2006 roku z sukcesem zdobywamy doświadczenie w Szwecji, współpracując z największymi firmami.

Od 2006 roku ukończyliśmy 45 dużych projektów. Większość naszych Klientów stanowią największe, szwedzkie firmy budowlane zajmujące się inżynierią lądową - takie jak Skanska, Peab, NCC, Svevia itp.

Należymy do Sveriges Byggindustrier (szwedzka organizacja zrzeszająca firmy budowlane)

Nasi pracownicy przestrzegają szwedzkiego ustawodawstwa. Organizacja zapewnia natomiast atrakcyjne układy zbiorowe, zdrową konkurencję, bezpieczeństwo i podaż umiejętności.

Dedykowany i profesjonalny zespół pracowników dla każdego projektu

Nasze wieloletnie i szerokie doświadczenie branżowe pozwala nam zagwarantować odpowiednich I doświadczonych pracowników do każdego projektu. Dodatkowo nasza elastyczność pozwala nam spełniać wymagania i oczekiwania wszystkich dotychczasowych Klientów.

Komunikacja jest naszym najważniejszym czynnikiem sukcesu

Nasza doświadczona kadra biegle posługuje się językiem angielskim, dodatkowo utrzymując wewnętrzną komunikację na wysokim poziomie. Budujemy trwałe relacje poprzez jasną i precyzyjną komunikację.

Certyfikaty ISO

Procyon Construction posiada certyfikat ISO 9001:2015 (system zarządzania jakością w organizacji) i ISO 45001 (system zarządzania bezpieczeństwem pracy).